Küresel odakların cinsiyetsizliği yaygınlaştırmaya çalıştığı günümüzde, Türkiye’ye yönelik operasyonlar da devam ediyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan kirli eller, Türkiye’de dizi ve sinema filmleriyle LGBT eğilimini yayma girişimine başladı.

Son olarak oyuncu Tuba Ünsal, önümüzdeki günlerde başlayacak olan bir projede cinsiyetsiz bir karakteri oynayacağını duyurdu.

Tuba Ünsal yaptığı açıklamada, “Sizi Asya ile tanıştırayım. Non-binary yani kendini kadın veya erkek olarak tanımlamayan tüm cinsiyet kavramını reddeden bir karakter. “Kadın sevmeyeceksin erkek sevmeyeceksin İNSAN seveceksin” diyor… Masallardan geriye kalan filminde canlandırdığım Asya benim oyunculuk dünyamda çok özel bir yerde duruyor. 14 Şubat’a az kaldı. Sinema salonlarında buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Anti-kapitalist olduğunu iddia eden Solcular

Kapitalizme karşı son direniş kalesi olan aileyi ortadan kaldırmak üzere kurgulanan LGBT propagandası, Dünya Bankası, IMF, Rockefeller Vakfı başta olmak üzere uluslararası kapitalist kuruluşlar tarafından da büyük meblağlarla fonlanıyor.

Her fırsatta kapitalizme, sömürüye başkaldırdıklarını ifade eden sol kesim LGBT propagandasıyla kendi içerisinde büyük bir tutarsızlık yaşıyor.